5.5.2022

Skvělý úspěch v právnické soutěži!

Gratulujeme týmu našich studentek ze 3.EFG Kristýně Střasákové, Anetě Hoškové a Johance Beckové, které vybojovaly výborné druhé místo v krajském kole právnické debatní soutěže Moot Court Competition a zajistily si také postup do celostátního kola. Radujeme se taktéž z pátého místa našeho druhého týmu, který vytvořila Domča Salčáková a Nikča Vdovjaková (obě 3.F).

Díky za reprezentaci naší školy!

Gratulujeme týmu našich studentek ze 3.EFG Kristýně Střasákové, Anetě Hoškové a Johance Beckové, které vybojovaly výborné druhé místo v krajském kole právnické debatní soutěže Moot Court Competition a zajistily si také postup do celostátního kola. Radujeme se taktéž z pátého místa našeho druhého týmu, který vytvořila Domča Salčáková a Nikča Vdovjaková (obě 3.F).

Děkujeme za reprezentaci naší školy!

Aktuality
Aktuality

Archiv

Naši partneři
Naši partneři