Gymnázium Praha 5, Na Zatlance 11, 15000 Praha 5 – www.zatlanka.cz

Přeskočit menu na obsah stránky, Prohlášení o přístupnosti


Návrat na titulní stránku


Erasmian European Youth Parliament in Prague

CAMBRIDGE PARK PARTNER SCHOOL

The Duke of Edinburgh's Award

The GLOBE Program

JA Czech

Comenius

Projekt Comenius na Zatlance


Aktuality

27. 03. 2019

Matematický klokan

V pátek 22. března se někteří studenti zapojili do mezinárodní soutěže Matematický klokan. V kategorii Junior to bylo 29 studentů. Nejlepších výsledků dosáhli Antonín Voráček(X), Mikuláš Hlaváček(A) a Andrej Dimitrijevič(U). V kategorii Student soutěžilo 19 studentů, z nichž nejvíce bodů získali Jan Hanousek(M), Eliška Schůtová(P) a Adam Buckley(K), Pavel Pravec(K) a Tomáš Zenáhlík(M). Výsledky k nahlédnutí u L. Soukupové nebo P. Horové. Všem účastníkům děkujeme.

 

26. 03. 2018

Matematický klokan

V pátek 16. března proběhl 24. ročník mezinárodní soutěže Matematický klokan. Do kategorie Junior se na Zatlance zapojilo 24 studentů, nejlepších výsledků dosáhli: Aneta Kahleová(Z), Otto Šturma(X) a Eliška Schůtová(P). V kategorii Student soutěžilo 10 studentů, z nichž si nejvíce bodů připsali: Honza Hanousek(M), Adam Příbrský(M) a Hanka Holíková(J). Výsledky k nahlédnutí u L. Soukupové nebo P. Horové. Všem účastníkům děkujeme!

 

24. 10. 2016

Logická olympiáda

Základního kola logické olympiády se zúčastnilo 9 studentů našeho gymnázia. Děkujeme za účast. V první stovce (z celkového počtu 1386 řešitelů v našem kraji) se umístili dva studenti: Lucie Hošková ze 4. D a Vojtěch Vojíř ze 4. B. Druhý jmenovaný postupuje do krajského kola. Gratulujeme.

 

22. 06. 2016

Matematické minimum pro 1. ročníky

Vážení studenti, prostudujte si prosím Matematické minimum, které jsme pro Vás připravili. Jedná se o učivo, jehož zvládnutí je nezbytné pro přechod na gymnázium. Míra zvládnutí bude otestována vstupním testem. Vaši matikáři

Matematické minimum »

 

27. 03. 2015

Matematický klokan

Dne 20. 3. 2015 se 36 studentů naší školy zúčastnilo mezinárodní matematické soutěže Matematický klokan. Blahopřejeme účastníkům, kteří se umístili na 1. až 3. místě. V kategorii Junior: Matěj Kricner 1.F, Lukáš Krebs 1.F, Ivana Homolková 1.E a Adam Pokorný 1.F. V kategorii Student: Markéta Novotná 3.U, Martina Kubíková a Filip Nosek 3.Z. Ostatním děkujeme za účast. A za rok znovu??

 

25. 03. 2013

Matematický klokan

Dne 22. 3. 2013 se naši studenti zúčastnili mezinárodní matematické soutěže Matematický klokan. Blahopřejeme účastníkům, kteří se umístili na 1. třech místech. V kategorii Junior: Dita Hollmanová 2S, Martina Kubíková 1Z a Markéta Novotná 1U. V kategorii Student: Monika Camfrlová 3K, Eliška Šifnerová 3K a Kryštof Krupanský 3J. Ostatním děkujeme za účast. A za rok znovu??

 

18. 02. 2013

Finanční gramotnost

Velký úspěch zaznamenal tým studentů Ondřej Konopásek ze 3L, Monika Camfrlová ze 3K a Jana Dusílková ze 3J, kteří postoupili ze školního kola do okresního kola soutěže ve finanční gramotnosti. V okresním kole se náš tým umístil na krásném 2. místě. Gratulujeme!

 

20. 01. 2011

Matematický korespondenční seminář

Seminář je určen pro nadané studenty středních škol, kteří mají zájem řešit problémové úlohy a studovat matematiku i mírně nad rámec středoškolské výuky. Příklady jsou typově podobné příkladům z matematické olympiády a jsou velmi dobrou průpravou pro matematické soutěže a přijímací zkoušky. Pro nejlepší řešitele pořádá MFF UK dvakrát do roka matematické soustředění. Nyní seminář vstupuje do svého druhého pololetí, které je téměř nezávislé na tom prvním, což je ideální příležitost se do semináře zapojit. Podrobnější informace o semináři, pravidla, archivy příkladů a obsáhlou knihovnu najdete na našem webu

MFF UK »

 

© Gymnázium Praha 5, Na Zatlance 11, 150 00 Praha 5 | telefon: +420 251 802 621 | email: info@zatlanka.cz

Prohlášení o přístupnosti | Jazyková škola Praha | E-matematika | Zkoušky nanečisto | Kódování HTML: Ošklivý sup