Panelová diskuze - Dny udržitelnosti: Dopady války na Ukrajině na životní prostředí

V úterý 17. května proběhne od 15:00 hodin panelová diskuze na téma Dopady války na Ukrajině na životní prostředí s renomovanými hosty z oboru. Akci organizuje naše Gymnázium Na Zatlance ve spolupráci se studentským hnutím Fridays For Future Česká republika. Diskuze bude přístupná široké veřejnosti a živě vysílaná na Facebooku školy a na Fridays For Future ČR. Všichni jste srdečně zváni.  

Skvělý úspěch v právnické soutěži!

Gratulujeme týmu našich studentek ze 3.EFG Kristýně Střasákové, Anetě Hoškové a Johance Beckové, které vybojovaly výborné druhé místo v krajském kole právnické debatní soutěže Moot Court Competition a zajistily si také postup do celostátního kola. Radujeme se taktéž z pátého místa našeho druhého týmu, který vytvořila Domča Salčáková a Nikča Vdovjaková (obě 3.F). Díky za reprezentaci naší školy! Gratulujeme týmu našich studentek ze 3.EFG Kristýně Střasákové, Anetě Hoškové a Johance Beckové, které vybojovaly výborné druhé místo v krajském kole právnické debatní soutěže Moot Court Competition a zajistily si také postup do celostátního kola. Radujeme se taktéž z pátého místa našeho druhého týmu, který vytvořila Domča Salčáková a Nikča Vdovjaková (obě 3.F). Děkujeme za reprezentaci naší školy!

Chemická olympiáda - 58. ročník

Do řešení úloh letošního ročníku chemické olympiády se zapojili také naši studenti. Školního kola v kat. A se zúčastnila Karolína Schneiderová - 4.B, která Zatlanku reprezentovala v krajském kole, kde obsadila 13. místo. V kategorii C se ve školním kole umístili na stupních vítězů: 1. Alina Basyrova (2.L), 2. Mikuláš Čech (2.J) a 3. Helena Pachovská (1.R). Alina postoupila do krajského kola, kde v této kategorii vybojovala pro Zatlanku 17. místo. V kategorii B ve školním kole zvítězila Eliška Koželuhová (3.G) a jako druhá skončila Alina Basyrova. I v této kategorii jsme měli zastoupení v krajském kole, do kterého postoupila Eliška a umístila se na 27. místě. Soutěžícím gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezentaci školy!    

Vítězství v dějepisné soutěži

Ve středu 6. dubna 2022 dosáhli naši studenti skvělého vítězství v krajském kole 30. ročníku dějepisné soutěže, pořádané chebským gymnáziem. Největšího dějepisného klání se v letošním roce zúčastnilo 350 středních škol z ČR a Slovenska a jeho tématem byla 2. světová válka. Náš tým ve složení Jan Fiala (3.F), Tomáš Koreň (3.H) a Jiří Mizera (2.M) vybojoval nejen první místo, ale také postup do podzimního „celofederálního“ finále. Gratulujeme a držíme palce!

Matematický klokan 2022

V pátek 18. března se 18 studentů naší školy zúčastnilo mezinárodní soutěže Matematický klokan. V kategorii Junior dosáhli nejlepších výsledků Magdaléna Šáchová(R), Karolína Plešková(P) a shodně Hedvika Střasáková(P) a Martin Smažík(T). V kategorii Student si nejvíce bodů připsaly Eliška Koželuhová(G), Lucie Trnková(A) a Veronika Písková(B). Výsledky k nahlédnutí u L. Soukupové nebo P. Horové. Všem účastníkům děkujeme!

Aktuality
Aktuality

Archiv

Naši partneři
Naši partneři